متن مقالات
سامانه رزرواسيون غرفه نمايشگاهي و جانمايي نمايشگاه

سامانه رزرواسيون غرفه نمايشگاهي و جانمايي نمايشگاه

تكنولوژي در حال پيشرفت است!

همه ما به خاطر داريم زماني را كه براي خريد منزل، رزرو هتل، پرداخت هاي بانكي، تاكسي و بسياري از نيازهاي ديگرمان، مي بايست با مراجعه حضوري و بعضا ايستادن در صف هاي گوناگون نسبت به تامين نياز خود اقدام مي كرديم. اما تكنولوژي به كمك ما آمد و در حالي كه در منزل نشسته ايم و به چيزي فكر ميكنيم، تنها با كليك روي چند گزينه مي توانيم با مقايسه قيمتها و كالاهاي مختلف، بهترين مورد را در سريع ترين زمان براي خود سفارش دهيم...چقدر عالي!

اما برگرديم به موضوع اين مقاله كه روي صحبت آن با برگزار كنندگان نمايشگاه هاي كشور است. برگزار كنندگاني كه ما سالها با آنها در ارتباط نزديك بوديم و از مشكلات آن ها خبر داريم و با  نيازهاي آن ها آشنا شديم.

 همانطور كه مي دانيم جهت برگزاري يك نمايشگاه، پس از فراهم نمودن امكانات اوليه و مهم مثل تعيين عنوان، محل، هزينه ها، اطلاع رساني ها و ساير موارد اوليه، نوبت به ثبت نام و دريافت اطلاعات مشاركت كنندگان آن نمايشگاه مي رسد. در گذشته برگزاركنندگان محترم يا به صورت تلفني ويا به صورت فكس نقشه هاي مختلف را براي مشاركت كننده ارسال مي نمود و پس از مذاكره تلفني و هاشور زدن غرفه مورد نظر نسبت به تعيين موقعيت اقدام مي نمودند و اين تازه ابتداي راه بود! پس از آن نوبت اخذ و بررسي مدارك مي رسيد. تازه كارت غرفه و كارت پاركينگ و فرم هاي نمايشگاه كه جاي خود دارد. پرداخت بانك و ارسال پيامك هاي اطلاع رساني و بسياري از موارد اين پروسه را واقعا طاقت فرسا كرده بود.

تمام اين مشكلات ما را بر آن داشت كه سامانه CRM جهت ثبت نام مشاركت كنندگان نمايشگاه آماده كنيم. به جرات و بدون بزرگنمايي مي توان گفت كه "سامانه جامع ثبت نام و رزرو غرفه هاي نمايشگاهي" با نام Exsoft ( به معني نرم افزار نمايشگاهي) كامل ترين و بهترين نرم افزار و سامانه موجود در سطح كشور است كه توسط تيمي مجرب و با توانايي بالا تهيه شده و در آن به تمام جزئيات از گرافيك مناسب و در شان برگزار كنندگان گرفته تا كد نويسي هاي بهينه جهت افزايش سرعت لود و نسخه موبايل رعايت شده است و اين نه به حرف ما، بلكه چند دليل مهم باعث شده اين سامانه از رقباي خود چند پله بالاتر قرار گيرد و تقريبا بدون رقيب باقي بماند:

  • گرافيك بالا و نسخه موبايل كه در سامانه هاي ديگر بسيار ضعيف است.
  • كد نويسي مبتني بر تصوير كه پيش نيازي براي نصب هيچ نرم افزاري توسط مشاركت كننده را ندارد
  • ورود نقشه با خروجي هاي AutoCAD و ArchiCAD به سامانه و همچنين رسم غرفه در داخل نرم افزار كه در هيچ يك از نرم افزار هاي موجود وجود ندارد.
  • انعطاف بسيار زياد سامانه با نياز شما در هر شرايط كاري، امكان مديريت مراحل توسط برگزار كننده وجود دارد و همچنين مي توانيد خود جانمايي انجام دهيد  يا به مشاركت كنندگان اين امكان را بدهيد كه خودش جاي خود را انتخاب كند.
  • نمايش ستون هاي دايناميك (دقت به جزئيات)
  • امكان افزايش يا كاهش امكانات برنامه
  • قيمت گذاري متناسب با هر بودجه
  • پشتيباني مناسب

 

تعرفه قيمتي سامانه رزرواسيون Exsoft

معرفي و امكانات تكميليViews: 514

All Rights Reserved For Modern Design Co. 2021 - Mobile friendly | Desktop version