توضیحات مفید درباره طراحی اپلیکیشن

چه سفارشاتی پذیرفته می شود؟

کلیه سفارشات مرتبط با برنامه نویسی اپلیکیشن آندروید و آیفون از مرحله طراحی گرافیک تا ارتباط با سرور و سامانه تحت وب در این مجموعه انجام خواهد شد.

 

آیا همه برنامه نویسی در همین مجموعه انجام می شود یا می بایست هر بخش را جایی انجام داد؟

تمام مراحل صفر تا صد یک پروژه از جمله طراحی گرافیک توسط آتلیه طراحی تا برنامه نویسی و  راه اندازی و هر آنچه که مجموعه شما نیاز داشته باشد در داخل این مجموعه انجام می شود و این یکی از امتیازات ما می باشد. بسیاری از شرکتهای برنامه نویسی قدرت گرافیک ضعیفی دارند یا می توانند فقط اپلیکیشن آندروید تولید نمایند و امکان تولید اپلیکیشن اپل آیفون یا راه اندازی سامانه تحت وب را ندارند.

 
 

طراحی حرفه ای UX , UI اپلیکیشن موبایل توسط آتلیه طراحی

این شرکت تمام مراحل گرافیک اپلیکیشن را به صورت اختصاصی توسط آتلیه طراحی خود آماده نموده و پس از تایید آن را اجرا می نماید. طراحی لوگوی اپلیکشن، انیمیشن های حرکتی و افکت های تصویری و بهینه سازی جهت اجرای اپلیکیشن در انواع دستگاه های موبایل و تبلت به نوعی وجه تمایز این شرکت با سایرین می باشد. 

 

اپلیکیشن موبایل طراحی شده به وب سایت قابل اتصال است؟

بله، به طور مثال می توانید فروشگاهی داشته باشید که هم از طریق موبایل هم از طریق وب سایت شما اطلاعات را نمایش مشتریان بدهد و شما تنها از پنل مدیریتی خود محصولات را درج نمایید.

 
 

اپلیکیشن موبایل طراحی شده به شبکه داخلی شرکت قابل اتصال است؟

بله. این کار قبلا انجام شده و این مجموعه دانش فنی جهت راه اندازی شبکه داخلی  را دارا می باشد. به طور مثال ما می توانیم اپلیکیشنی را برای شما طراحی نماییم و برنامه اتوماسیون داخلی برای شرکت شما بنویسیم و از طریق شبکه آنها را به هم متصل نماییم.

 

می توان اپلیکیشن آندروید و آیفون را همزمان با سایت داینامیک یا نرم افزار ویندوز سفارش داد؟

بله تخصص لازم برای تولید اپلیکیشن آندروید، اپل آیفون، سامانه های تحت وب و برنامه نویسی تحت ویندوز و راه اندازی سرور و تحویل آن در این مجموعه وجود دارد و شما نیاز به هیچ نفر سومی ندارید.

 
 

ارسال پیامک و Notification

سیستم های ارسال پیام راه دور (Notification) در هر دو سیستم عامل موبایل (GCM و APNS) انجام شده و از معدود شرکتهای تولید استارت آپ در این حوزه می باشد.

 

 

از طریق اپلیکیشن می توان خرید بانکی انجام داد؟

بله، با بانک قرارداد می بندید و اطلاعات آن را در اختیار ما قرار می دهید و ما از طریق مرورگر داخلی پرداخت های شما را انجام می دهیم.

 

اطلاعات فنی طراحی اپلیکیشن موبایل آندروید و اپل آیفون

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های Android و IOS  به صورت Native می باشد.

اجرا شدن برنامه ها در انواع Device ها با هر سایز و شکل.

برنامه ها از نقطه شروع تا خاتمه در این مجموعه نوشته شده و قابلیت Customize کامل را دارد.

عموما برنامه نویسی ها برای آندروید 6 به بالا و اپل آیفون 10 به بالا در نظر گرفته میشود.

 

چه کارهایی تا کنون انجام شده؟

رزومه کاری در خصوص فروشگاه های اینترنتی(مثل دیوار)، شبکه های اجتماعی (مثل تلگرام)، اپلیکیشن های مسیر یابی(مثل اسنپ) و برنامه های کاربر محور برای سازمانهای دولتی و خصوصی موجود است.

 

 

 

All Rights Reserved For Modern Design Co. 2021 - Mobile friendly | Desktop version